Kayıt ve Katılım Bilgileri

 
Kongre Kayıt Koşulları ve Kayıt Ücretleri
 
Kongre, 4-5 Kasım 2021 tarihlerinde Adana'da hibrit (hem çevrimiçi hem de çevrimdışı - fijital) biçimde gerçekleştirilecektir. Dileyen katılımcılar, fiziksel olarak Adana'daki kongre mekanında bulunarak, dileyen katılımcılar ise çevrimiçi uzaktan bağlantı yöntemiyle kongreye katılabileceklerdir.
 
Kongre kayıt ücreti, kongreye kabul edilen bildirilerde, sunum yapacak her katılımcı için 400 TL, öğrenciler için 200 TL’dir. Dinleyici olarak katılım ücretsizdir, ancak Kongre’nin web sayfasından kayıt olmak gerekmektedir.

Kongreye her katılımcı en fazla 2 bildiri ile katılabilir. Çok yazarlı bildirilerde sadece sunum yapacak yazarın kongre kayıt ücretini yatırması yeterlidir; kongre kiti ve kongre olanaklarından yararlanmak isteyen, sunum yapmayacak yazarların da kayıt ücreti ödeyerek burada açıklanan kayıt işlemlerini yapmaları gerekmektedir. Kayıt ücretleri yazar esasına göre alınmaktadır; sunum yapacak yazarın, kongreye kabul edilen 2 bildirisinin olması durumunda, her iki bildirinin de sunumunu aynı yazarın yapması koşuluyla tek kayıt ücreti ödenecektir.

Kongre kayıt ücretine kongre ile ilgili belgeleri (katılım belgesi, program ve bildiri özetleri) içeren dosya ve kit malzemeleri ile kongre boyunca verilecek ikramlar dâhildir. Kongreye uzaktan bağlantı ile katılacak katılımcıların kongre kitleri, belirtecekleri posta adresine gönderilecektir. Katılımcıların, hangi biçimde konrgeye katılacakları (fiziksel veya uzaktan bağlantı) Ekim ayında kendilerinden öğrenilerek gerekli ön hazırlıklar yapılacaktır.

Kayıt Ücreti, aşağıda bilgileri yer alan banka hesabına 15 Ağustos 2021 tarihine kadar ödenebilecektir. Kayıt işleminin tamamlanabilmesi ve kaydın kesinleştirilebilmesi için banka dekontunun bir kopyasının hesap@yenimedya.org.tr adresine e-posta yoluyla gönderilmesi gerekmektedir. Banka dekontunun açıklama kısmında kayıt olacak bildiri yazarı adının yazılmış olmasına özen gösterilmelidir (Örnek: Ad Soyad Kongre Kayıt Ücreti). Gönderilecek e-postada, dekontun yanı sıra bildiri adı ve fatura işlemleri için kayıt olan yazarın TC Kimlik Numarası ya da kurumsal fatura isteniyorsa ilgili bilgiler yazılmalıdır.
 
Öğrenci ücreti ödeyen yazarların, öğrenci olduklarını gösterir belgenin (öğrenci kimliği, öğrenci belgesi, vb.) dijital görüntüsünü de hesap@yenimedya.org.tr e-posta adresine göndermeleri gerekmektedir.
 
Kayıt ücretiyle ilgili tüm sorular için, hesap@yenimedya.org.tr e-posta adresi ile iletişim kurulabilir.
 
Kongreyle ilgili diğer tüm sorular için kongre@yenimedya.org.tr e-posta adresiyle iletişim kurulabilir.
 

Banka Hesap Bilgileri

Kayıt ücretinin organizasyonu, GLOBAL STUDIO PAZARLAMA ORGANİZASYON REKLAM İTHALAT VE İHRACAT TİCARET ANONİM ŞİRKETİ tarafından sağlanmaktadır. Katılımcılar, kayıt ücreti ödemelerini aşağıda belirtilen banka hesabına havale / EFT / FAST yoluyla yapabilir. Ödemeye ait e-arşiv fatura e-posta yoluyla gönderilecektir. Ayrıca dileyen katılımcılara basılı fatura da sunulacaktır.
 
Banka: Ziraat Bankası
IBAN: TR11 0001 0012 6291 4796 6250 01
Hesap Sahibi: GLOBAL STUDIO PAZARLAMA ORGANİZASYON REKLAM İTHALAT VE İHRACAT TİCARET ANONİM ŞİRKETİ